Rodiče

Srdíčkové dny

Výtěžek z podzimních Srdíčkových dnů 2023 je už tradičně určen:

na pomoc těžce handicapovaným dětem, které jsou odkázány na nepřetržitou domácí péči svých rodičů. Tváří tohoto ročníku jsou dvojčátka Lea a Olivie, která mají dětský autismus.

Reportáž o holčičkách, kterou jsme točili, najdete na:   https://www.zivotdetem.cz/c/projekty/pribehy-deti/reportaze-deti-2021

Budu ráda, když se s dětmi na ni podíváte.

Poděkování všem

Vážená paní ředitelko,

dovolte, abych Vám co nejupřímněji poděkovala za dlouholetou pomoc vážně nemocným dětem prostřednictvím naší organizace Život dětem.  Rodinám s nemocnými dětmi pomáháme dlouhých 22 let a jsme skutečně vděčni všem, kteří se k nám přidali. Bez Vás bychom my tak dlouho a v takovém množství nemohli pomáhat. Budeme Vám velmi vděční, když v naší spolupráci budeme pokračovat i v této tolik divné době, kterou jsme si nikdy nikdo nedokázal představit. Právě nyní jsou rodiče nemocných dětí ještě více závislé na naší pomoci než kdy jindy.
Přeji Vám v této složité době hodně síly a energie a taky trpělivosti.

Maria Křepelková

Podpořili nás

Poděkování společnosti Život dětem v roce 2021

Krásný den, srdečně Vám děkujeme za podzimní Srdíčkové dny.  Jste úžasní !!!!! Děkujeme všem, kteří se do sbírky zapojili a kteří si poděkování opravdu zaslouží. Vaše pomoc je pro “naše” děti nenahraditelná. Potěšilo by nás, kdybyste si našli chvíli času a podívali se na reportáže, které natáčíme s nemocnými dětmi http://www.zivotdetem.cz/c/projekty/pribehy-deti/ , aby jste věděli, jak je Vaše pomoc důležitá a nenahraditelná a na sestřih Zábavného odpoledne ze dne 21.9.2020 – zahájení Srdíčkových dnů   https://www.youtube.com/watch?v=7BkXJkBULSE

Děkuji Vám za příjemnou spolupráci, mějte se moc hezky.

Děkujeme firmě BRIMO která se zabývá výrobou zahradních stanů, že se nás rozhodli podpořit a darovali nám Rozkládací stan 3x3m

Vážení rodiče,

potřebujete informace v případě zjištění změny v chování vašeho dítěte?  V sekci VÝCHOVNÉ PORADKYNĚ najdete kontakty na odborníky.

POMÁHÁME

Děkujeme všem, kteří se podíleli na charitativní akci Batohy pro Afriku.

Závěrečná zpráva o využití poskytnutých finančních prostředcích “Podpora vzdělávání cizinců ve školách”
zaverecna-zprava-skoly-za-2018

Poděkování společnosti Život dětem v roce 2018

Vážení přátelé,

posíláme děkovný certifikát jako náš projev vděčnosti za Vaši pomoc a podporu. Prosím, předejte naše poděkování vašim šikovným dětem, kteří se do sbírky zapojili a kteří si poděkování opravdu zaslouží. Jejich pomoc je pro “naše” děti nenahraditelná.

Potěšilo by nás, kdybyste si s dětmi našli chvíli času a podívali se na sestřih Zábavného odpoledne ze dne 17.9.2018 – zahájení Srdíčkových dnů   https://youtu.be/Ay20Wo8V908

praha-4-mikulova-1594

Poděkování společnosti Život dětem v roce 2017

Vážení přátelé
dovolte, abych Vám co nejupřímněji poděkovala za pomoc a podporu při naší snaze pomáhat rodinám s vážně nemocnými dětmi. Ačkoliv se opravdu velmi snažíme, abychom mohli pomáhat co nejvíce a nejúčinněji, bez Vaší pomoci bychom byli ztracení.  Proto Vám patří veliký dík a uznání zároveň s maximálním vděkem.
13.9. jsme na nám. Míru v Praze slavnostně odstartovali další ročník Srdíčkových dnů, které – jak víte – pořádáme třikrát ročně, a to v září, prosinci a v březnu. Máme velkou radost, že i letošní Zábavné odpoledne pro děti i dospělé podpořila velká řada umělců.
Ještě jednou velký dík za pomoc, opravdu si jí nesmírně vážíme.

Srdečně zdraví a vše dobré přeje
Zdenka Hollerová
zdenka.hollerova@zivotdetem.cz

Poděkování všem kočičím přispěvovatelům

kocici-podekovani

Poděkování společnosti Život dětem

Každoročně se zapojujeme do různých charitativních akcí. Přišlo nám poděkování za účast v podzimních Srdíčkových dnech. Vybrala se částka 2 420,- Kč. Poděkování patří i pí učitelce Fabiankové za organizaci.

praha-4-mikulova-1594

Víčka pro Elišku

Dobrý den,  chtěla bych vám všem poděkovat za sběr víček. Díky všem pilným sběračům bylo odvezeno 766kg víček.
Vy všichni jste přispěli na léčbu Elišky.  Moc moc děkujeme a budeme rádi, když budete sbírat i dále.

Přeji krásné nadcházející prázdniny
G.Schwabová

Mezinárodně platný jazykový certifikát – Pearsons Testsof English

Zkoušky pokrývají všechny pokročilosti od úplné začátečníky až po velmi pokročilé. Certifikát je uznáván na řadě prestižních univerzit po celém světě. Platnost certifikátu je neomezená.
Více informací viz příloha: přehled zkoušek
Kontakt : RNDr. Doris Dusilová, 777 252 603, 241 740 566

rodice_vitani_zpravodaj_rijen_listopad_2015

Pomáháme

Stále se snažíme pomáhat tam, kde můžeme. V současné době sbíráme víčka pro potřebné děti – pomohli jsme už holčičce i chlapečkovi a rádi v této činnosti pokračujeme dál. Dále sbíráme staré povlečení, ručníky apod. (viz letáček) pro kočičí útulky.

Jedno poděkování

Kočičí naděje

Volejbal pro rodiče

Všichni členové SRPŠ i jejich přátelé jsou zváni na volejbal, který se koná každý pátek od 20.00 do 21.00 hod v tělocvičně školy „A“ ZŠ Mikulova. Vstup do areálu brankou od metra Opatov. Vstupné symbolické 20,- Kč. Hra je pojata jako volnočasová aktivita, odreagování, pohyb, seznámení a rozhodně se nevyžaduje profesionální dovednost hry. Kontaktní osobou pro případné dotazy je pí Andrea Hájková tel. 606 253 287, e-mail:

andrea.hajkova@praha.eu

Děkujeme za zájem a na všechny pravidelné i nepravidelné “volejbalisty” se moc těšíme.

jménem SRPŠ Andrea Hájková

Naše škola získala titul “AKTIVNÍ ŠKOLA“. Jsme zapojeni do projektu “RODIČE VÍTÁNI”.